Užsakymų
krepšelis
Vytautas Meištas
Statybinių medžiagų skyriaus vadovas
Tel. Nr.: +37061008269
El. paštas: vytautas@serfas.lt

Justina Kveragaitė
Produktų vadybininkas (blokeliai, plytos, stogo dangos šlaitiniams stogams, stoglangiai, lietaus nuvedimo sistemos)
Tel. Nr.: +37066356792
El. paštas: justina@serfas.lt

Mantas Kaselis
Produkto vadybininkas (termoizoliacinės medžiagos, prilydomos bituminės dangos, stoglangiai, vidaus-lauko drenažas)
Tel. Nr.: +37037457649
El. paštas: mantas@serfas.lt

Tomas Tamkevičius
Produkto vadybininkas (dažai, lakai, gruntai, tinkuojami fasadai)
Tel. Nr.: +37068741715
El. paštas: tomas@serfas.lt

Stefa Narbutaitienė
Produkto vadovė (blokeliai, plytos, stogo dangos, stoglangiai, lietaus nuvedimo sistemos )
Tel. Nr.: +37061624259
El. paštas: stefa@serfas.lt

Richardas Valantis
Produkto vadybininkas (WPC ir termomedienos terasos)
Tel. Nr.: +37069694538
El. paštas: richardas@serfas.lt  
 
Renata Ralienė
Regiono vadovė
Tel. Nr.: +37062657061
El.paštas: renata@serfas.lt


Aurimas Esmantas
Regiono vadovas
Tel. Nr.: +37061688728
El.paštas: aurimas@serfas.lt


Tomas Gūdmantas (statybiniai mišiniai ir profiliai, GPK)
Produktų vadybininkas
Tel. Nr.: +37061205383
  

    

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro