Užsakymų
krepšelis

Pradedamos investicijos į naujausias gamybines ir programinės įrangos technologijas

2018-01-08

UAB “SERFAS” įkurta 1994 metais ir per visą gyvavimo laikotarpį  tiekė rinkai statybos medžiagas ir metalo produktus,  nes tai atitiko rinkos poreikius ir kompanijos įkūrėjų žinias. Nuo  2003 m. įmonė gamina ir tiekia rinkai armavimo tinklus.

Įmonė yra pirmoji Lietuvoje, kuri pradėjo gaminti šį produktą, todėl žinios ir patirtis yra viena iš pagrindinių prielaidų, užtikrinančių gerą rinkos pažinimą ir jos poreikių įvertinimą. užtikrinančių sėkmingą verslo vystymą.

Šis projektas parengtas ir paruoštas įgyvendinimui, siekiant patiekti rinkai inovatyvius masinius produktus,  gaminamus naudojant didelio poveikio technologija (DPT). Naujoji technologija leis automatizuoti gamybos procesą, taupyti resursus, kurti pridėtinę vertę, tuo pačiu didinat darbo našumą ir įmonės konkurencingumą.

UAB „SERFAS“ sėkmingai įgyvendina projektą „DPT diegimas ir su ja susijusios infrastruktūros vystymas UAB „SERFAS““ pagal Europos Sąjungos finansuojamą paramos priemonę DPT pramonei LT+ Nr. 02. Priemonė įgyvendinama Kauno mieste.

Projekto vertė – 3 260 500,00 EUR.

Skirtas finansavimas – 1 141 175,00 EUR.

Projekto finansavimas - Europos regioninės plėtros fondo lėšos.  

UAB „SERFAS“ projekto tikslas – pramoninės bazės stiprinimas,  diegiant DPT.

Fizinis tęstinumas bus užtikrintas įsigytą technologinę liniją eksploatuojant po projekto užbaigimo.  Projekto metu įsigyjama DPT, kuris tiek fizinis tiek moralinis nusidėvėjimo laikas bus pakankamai ilgas. Projekto sprendimai sukurs prielaidas didinti  įmonės produktyvumą ir konkurencingumą šalies ir užsienio rinkose.

Projekto įgyvendinimo pradžia 2017 metų lapkričio mėnuo - pabaiga 2019 metų liepos mėnuo. 


Atgal

   

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro