Užsakymų
krepšelis
X

Užduokite klausimą vadybininkui

Dėl prekės: "BILKA Spalvotos plieninės lietaus nuvedimo sistemos 125/90 mm_150/100 mm"* pažymėti laukai privalomi Siųsti

BILKA Spalvotos plieninės lietaus nuvedimo sistemos 125/90 mm_150/100 mm

Gamintojas: BILKA
Mato vienetas: Vienetas (vnt)

Produkto vadybininkas:
Giedrius Kavoliūnas
+370 619 57693
giedrius.kavoliunas@serfas.lt

Apie gamintoją 

„BILKA“, tai plieninių stogo dangų ir stogo priedų rinkos lyderė. Įmonė, kurios specializacija yra įvairių formų metalinių stogo čerpių, spalvotų lietaus nuvedimo sistemų, stogo dangų priedų gamyba, taip pat pramoninių konstrukcijų bei tvoralenčių gamyba. BILKA registruoja rekordinius pardavimus kasmet. Per 13 veiklos metų laimingų klientų dėka pasiekta, jog 1 iš 4 Rumunijoje parduodamų stogų yra BILKA prekės ženklo.

„BILKA“ gamykla yra Brasove ir buvo įkurta 2007 metais. Šiuo metu didžiausia stogo dangų ir lietaus nutekėjimo sistemų gamykla Rytų Europoje.

UAB SERFAS yra tiesioginis gamintojo atstovas ir platintojas pabaltijo šalims.

APIE PREKĘ

„Bilka“ lietaus vandens nuvedimo sistema gaminama iš karštai cinkuoto plieno, su daugiasluoksne apsauga abiejose pusėse ilgaamžiškumui užtikrinti. Sistemos elementų jungimas yra paprastas, greitas ir efektyvus, neleidžia lietaus vandeniui tekėti nuo fasado arba įsiskverbti į namo pamatus ir sienas. Taip apsaugomas visas pastatas užtikrinama ilgalaikė nauda.

„Bilka“ sistemos elementų gamyba yra pagrįsta Švedijos technologijomis, naudojant aukštos kokybės SSAB  švedišką plieną (0,6 – 1.25 mm storio), galvanizuotą iš abiejų pusių cinku (275 g/m2) ir padengtą iš abiejų pusių

„Prelaq Nova“ (2 x 35 mikronų) atspariu dažų sluoksniu. Nuoroda

  • „Prelaq Nova“ dažų sluoksnis suteikia gaminiams ypatingą paviršiaus lygumą, spalvos ilgaamžiškumą ir tvirtą atsparumą lietaus ir atmosferos teršalams.
  • Penkių sluoksnių sudėtis ir apsauginės priemonės užtikrina, kad kiekvienas elementas yra atsparus korozijai ir suteikia jiems ilgesnę garantiją. Štai kodėl „BILKA“ sistema užtirkina ilgaamžiškumą, o vienintelis reikalingas techninės priežiūros darbas yra latakų valymas.

 

Išsamus ir patogus informacinis BILKA lietaus nuvedimo sistemos video lietuviškai:

https://www.youtube.com/watch?v=iH0XODPtg3c&feature=youtu.be

 

Lietaus nuvedimo sistemos „Bilka“ privalumai

 LENGVAS SURINKIMAS 

Lietaus nuvedimo sistema yra tarsi „Lego“ žaidimas. Kad nebūtų sunkumų surenkant, lietaus nuvedimo sistema „Bilka“ yra surenkama lengvai ir greitai. Elementai yra pagaminti taip, kad būtų užtikrintas puikus montavimas be kitų tvirtinimo sistemų, tokių kaip medvaržčiai, kurie gali trukdyti lietaus sistemos efektyvumui.

TVARUMAS

Jei lietaus sistema „Bilka“ montuojama pagal specialistų rekomendacijas, jos tarnavimo laikas yra toks pat, kaip ir konstrukcijos, ant kurios ji montuojama – bent 50–60 metų. Ji yra atspari lietaus, vėjo, sniego poveikiui ir yra rekomenduojama naudoti net vietovėse, kuriose vyrauja atšiaurus klimatas ir stiprus lietus.

PATIKIMUMAS

Lietaus sistema „Bilka“ yra taip suprojektuota, kad gali būti naudojama su visais stogo konstrukcijų tipais. Neatsižvelgiant į stogo formą ar dydį, lietaus nuvedimo sistema gali būti surinkta be sunkumų.

PUIKUS SANDARUMAS  

Lietaus nuvedimo sistemos „Bilka“ elementų sujungimas neleidžia lietaus vandeniui nutekėti ant pastato fasado arba įsigerti į namo pamatus ir sienas. Taigi, konstrukcijos struktūra yra apsaugota, tad užtikrinamas namo ilgaamžiškumas. 

NEABEJOTINA ESTETIKA  

Lietaus sistema apima visą stogą.

Ji turi pabrėžti pastato grožį ir derėti su fasado bei stogo apdailos elementais.

Dydžių ir spalvų pasirinkimas suteikia galimybę kurti tinkamesnius derinius, kurie atitiktų stogo spalvą ir derėtų su bendruoju namo architektūros stiliumi.

Dydis

Lietaus nuvedimo sistemos dydis renkamasis pagal stogo plotą. 

Maksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako gale, yra:

Plieninė lietaus nuvedimo sistema Bilka 125/90 - max 100 m²,

Plieninė lietaus nuvedimo sistema Bilka 150/100 - max 150 m².

Maksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako centre (kaip "T" raidė), yra:

Plieninė lietaus nuvedimo sistema Bilka 125/90 - max 120 m²,

Plieninė lietaus nuvedimo sistema Bilka 150/100 - max 200 m²

 

BILKA_plieninės lietaus nuvedimo sistemos montavimo instrukcija_VIDEO

DOKUMENTAI PARSISIŲSTI:

Techniniai duomenys

BILKA katalogas su montavimo instrukcija

BILKA eksploatacinių savybių deklaracija 125 mm

BILKA eksploatacinių savybių deklaracija 150 mm

PLATUS SPALVŲ SPEKTRAS 

„Bilka“ gamina 13 spalvų lietaus nuvedimo sistemas, todėl visada rasite lietaus sistemą „Bilka“, atitinkančią kitų konstrukcijos elementų spalvas. 

   

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro