Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
Užduokite klausimą vadybininkui
Dėl prekės: " Mineralinis skiedinys Capatect-Klebe-und Spachtelmasse 190"
Mineralinis skiedinys Capatect-Klebe-und Spachtelmasse 190
Gamintojas: CAPAROL
Mato vienetas: Vienetas (vnt)

Tomas Tamkevičius
Aprašymas
Mineralinis skiedinys termoizoliacinėms medžiagoms klijuoti ir armuotiems sluoksniams sudaryti, sistemų „Capatect-WDV-Systeme" A ir B, taip pat „Capatect-VHF-Systeme" armavimo sluoksniams sudaryti.
- Nedegus ir sunkiai degus naudojant su minėtomis"WDW-,VHF sistemomis".
- Atsparus oro veiksniams, hidrofobiškas pagal DIN V 18550.
- Labai laidus vandens garams.
- Ilgo veiklumo.
- Labai patvarus.
- Ekologiškas.
- Optimalios granuliometrinės sudėties.
- Mineraliniai rišikliai su plastikliais.
- Darnus kvarcinių ir kalcitinių užpildo medžiagų bei grynai mineralinių lengvųjų priedų derinys.
- Hidrofobiškumą didinantys ir padedantys lengviau apdoroti bei gerinantys.
Techniniai duomenys
Pakuotė/indų talpa
25 kg maišai, 800 kg vienkartiniai konteneriai, 1,3 t dideli maišai, 1,3 t konteineriai, silosai.Vienkartiniams konteiniariams kaip papildoma apsauga nuo oro sąlygų rekomenduojami apsauginiai gaubtai ( Mat.-Nr. 807534).
Spalvos
Šviesiai pilka.Laikymas
Sausai, vėsiai bet ne šaltyje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. 12 mėn. turi mažai chromo. Konteinerius arba silosus, esant ilgoms technologinėms pertraukoms (žiemos periodu), visiškai ištuštinti. Nepradaryti indai galioja apie 12 mėn.
Šilumos laidumas
0,45 W/(m · K)Piltinis tankis
apie 1,38 kg/dm3Pasipriešinimo difuzijai koeficientas μH2O
µ ≤ 25Vandens sugerties koeficientas
w2 c ≤ 0,20 kg/m2 · min0,5 pagal DIN EN 1015-18Vandens garų pralaidumas sd reikšmė
0,10 mProdukto numeris
190Darbo eiga
Pagrindo paruošimas
Akmens mūras, betonas, gerai kimbantys paviršiai turi būti švarūs, sausi, ir išlaikantys apkrovą. Reikia nuvalyti nešvarumus, kibimą mažinančias medžiagas (pvz., alyvos plėvelę), taip pat skiedinio perteklių.
Pakenktus, atsilupinėjusius dažų sluoksnius ir atšokusius tinkus, kiek įmanoma reikia visiškai pašalinti. Atšokusį tinką reikia pašalinti (nudaužyti), o paviršių iš naujo gerai nutinkuoti.
Stipriai sugeriančius, birius arba tepančius paviršius reikia gerai nuvalyti iki tvirto pagrindo ir nugruntuoti „Sylitol-Konzentrat 111".
Sąnaudos
Išlyginamasis sluoksnis:
apie 1,8-2,2 kg/m2
Termoizoliacinėms plokštėms klijuoti:
rumbų ir taškų metodas: apie 4,5-5,0 kg/m2
viso paviršiaus klijavimas: apie 5,5-7,0 kg/m2
dalinis paviršiaus klijavimas mašinomis: apie 5,5-6,0 kg/m2
Armavimo sluoksnis:
apie 4,5 kg/m2, jeigu naudojamos stiroporo plokštės (apie 3 mm sluoksnio storis).
apie 5,0 kg/m2, jeigu naudojamos mineralinės vatos plokštės (apie 3,5 mm sluoksnio storis).
apie 6,5 kg/m2, jeigu naudojamos kanapių pluošto plokštės (apie 5,0 mm sluoksnio storis).
Pateiktieji duomenys yra apytikri. Atliekant darbus, reikia atsižvelgti į nukrypimus, atsiradusius dėl objekto specifikos ir darbo sąlygų.
Dengimo sąlygos
Aplinkos, pagrindo temperatūra dengiant ir džiūstant turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +30°C. Negalima dengti tiesiogiai šviečiant saulei arba esant stipriam vėjui, esant rūkui arba didelei drėgmei.
Dirbant remtis Vokietijos tinkavimo asociacijos instrukcijomis „Tinkavimas esant žemai ir aukštai temperatūroms".
Džiūvimas/Džiūvimo trukmė
Mechaniškai sutvirtinti smeigėmis, reikia gerai sukibus klijų sluoksniui maždaug po 1 dienos.
Kai oro temperatūra yra + 20°C ir santykinis oro drėgnumas 65 %, armavimo sluoksnio paviršius išdžiūsta per 24 valandas. Armavimo sluoksniai visiškai išdžiūsta ir paviršius išlaiko apkrovą po 2-3 dienų.
„Capatect Klebe- und Spachtelmasse 190" džiūsta veikiama hidratacijos (drėgmės) ir keičiantis fizikinėms savybėms, t.y. garuojant vandeniui. Todėl šaltuoju metų laiku arba esant dideliam oro drėgnumui, džiūvimo trukmė būna ilgesnė.
Įrankių plovimas
Panaudotus įrankius tuojau pat išplauti vandeniu.
Medžiagos dengimas
„Capatect-Klebe- und Spachtelmasse 190" gali būti dengiamas visosmis įmanomomis mašinomis, taip pat rankiniu būdu galinga lėtaeige elektrine maišykle, maišyti švariu, šaltu vandeniu tol, kol masė pasidarys vienalytė, be jokių grūdelių. Palikti 10 min. bręsti ir dar kartą trumpai pamaišyti. Jeigu reikia, po 10 min. galima skiedinį praskiesti, įpilant truputį vandens (25 kg maišui - 5-6 l vandens).
Priklausomai nuo atmosferos sąlygų, skiediniui paruošti reikia apie 2-2,5 valandos. Negalima sukietėjusios masės iš naujo skiesti vandeniu.
Mašinų įrangos pavyzdys
Ištisinio veikimo maišytuvas „Berö Calypso 15" su standartiniu dozatoriumi.
Svarbu:
Prašome būtinai laikytis mašinos gamintojo instrukcijų!
Elektros pajungimas:
400 V srovė/16 A.
Vandens pajungimas:
Žarna 3/4˝ GEKA, veikiant mašinai vandens spaudimas turi būti ne mažesnis kaip 2,5 bar.
Vandens sąnaudos:
Klijuojant apie 250 l/val., dengiant armavimo sluoksnį apie 300 l/val. Reikiama konsistencija reguliuojama vandens krano smulkaus reguliavimo ventiliumi ir priklauso nuo mašinos tipo.
Purkštukų dydis:
Dengiant tiekimo siurbliu arba maišymo ir tiekimo siurbliu, naudoti 10 mm purkštukus.
Armavimo sluoksnis
Reikia iš anksto išlyginti nelygumus polistirolo plokščių sandūrose ir pašalinti gludinimo dulkes.
Sistemoje Natur+ prieš dengiant armavimo sluoksnį, plokščių paviršių reikia išlyginti, padengiant jį išlyginamuoju glaistu.Tą patį rekomenduojama padaryti ir sistemose su mineralinės vatos plokštėmis.
Pritvirtinus langų ir kampų kraštų kampainius ir kitas briaunas bei vertikaliai sustiprinus fasado angų kampus, reikia užtepti klijų ir glaisto masę ant termoizoliacinių plokščių juosta, atitinkančia tinklelio plotį, ir tada į ją įspausti „Capatect-Gewebe 650" tinklelį, paliekant 10 cm užlaidą. Viską nuglaistyti, užgriebiant už ką tik padengto dar šlapio ploto, tokiu būdu padengiant visą sutvirtinančio tinklelio paviršių. Visas sluoksnio storis turi būti 3-4 mm. Sistemos Natur+ ( kanapių pluošto plokštės) sluoksnio storis būna maždaug 5 mm.
Pastato briaunos:
Naudojant apsaugines briaunas be tinklelio, tvirtinantį tinklelį reikia dėti, paliekant 10 cm užlaidą aplink kraštus. Darant briaunas su „Capatect-Gewebe-Eckschutz” tinkleliu, tinklelio juostą reikia nutiesti tik iki tam tikros briaunos.
Izoliacinių plokščių klijavimas
Klijų masę užtepti ant plokštės blogosios pusės, priklijuojant centrą ir kraštus: palei plokštės kraštus tepamos 5 cm pločio klijų juostos, o per plokštės vidurį tepami 3 delno dydžio apskriti klijų plotai. Masės sukibimo paviršius taip pat sluoksnio storumas priklauso nuo paviršiaus – medžiagą reikia tepti taip, kad klijų sluoksnis padengtų apie 40 proc. paviršiaus. Klijų ir glaisto masė gali išlyginti pagrindo nelygumus iki ± 1 cm. Termoizoliacines plokštes dėstyti sukibimui ruožais, dedant ir stipriai prispaudžiant prie paviršiaus iš apačios į viršų. Netepti klijų plokščių susidūrimo vietose. Žiūrėti, kad plokštės nepasistumtų iš vietos ir nenukryptų nuo pagrindo.